Top

درباره ما

« شرکت مبتکران صنعت ساينا » فعاليت خود را در زمينه ارائه تجهيزات آموزشي در زمينه الکترونيک ، برق ، مخابرات و فيزيک و ارائه محصولات کمپاني هاي بزرگ دنيا و امکان قبول درخواست محصولات مورد نياز مشتريان گرامي،آغاز نموده است و از همان ابتداي کار با در پيش گرفتن سياست توليد محصولات ممتاز و تلاش در جهت حفظ کيفيت ، توانسته است اعتبار ويژه اي نزد مراکز آموزشي کسب نمايد. شرکت مبتکران  ساينا با اعتقادو هدف به ايجاد تنوع محصول ، مطابق نياز مشتري و احساس کمبود تجهيزات آزمايشگاهي توليد داخل در سيستم آموزشي کشور با بهره گيري از امکانات تجهيزاتي و پتانسيل نيروي انساني متخصص ، موفق به توليد اين محصولات گرديده است . که اميد به آن است سهم عمده اي از نياز هاي آموزشي کشور را پوشش دهد.

 و همچنین هیئت مدیره این شرکت در زمینه فعالیت تحصیلی دارای مدارک دکترای افتخاری می باشند. و جزء نخبگان و مخترعین و مبتکران کشور و دارای چندین ثبت اختراع هستند. و با توجه به نیاز روزافزون دانشگاه ها و مراکز آموزشی به لوازم و تجهیزات آموزشی نام برده ، این شرکت با ارائه خدمات جامع توانسته است در جهت بالا بردن سیستم آموزشی و سطح علمی دانشجویان گامی نوین بردارد.

محور اصلی راهبردی این شرکت که با گسترش فعالیت در پهنه بین المللی پیگیری می شود عبارت است از :

- تامین محصولات و ارائه خدمات مورد نیاز دانشگاهها ، مراکز اموزشی ، مراکز علمی و پژوهشی تحت نظارت وزارت علوم  و مدارس با تمرکز بیشتر در کالا و خدمات وسایل آزمایشگاهی و سیستم اندازه گیری.

-   انجام عملیات واردات و ترخیص کالا از مبادی گمرکی مختلف کشور

-   شناسایی منابع جدید و تکنولوژی روز دنیا برای آموزش و خدمات نوین

-   ارزیابی صلاحیت محصولات سازندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات در داخل و خارج از کشور مطابق با دستورالعمل تعیین شده از طرف مشتری

- ارائه مشاوره فنی و تخصصی در زمینه های :

   الف- سیستم آموزشی           ب- کالا و محصولات و تجهیزات آموزشی       ج- ساخت فضاهای آزمایشگاهی مطابق به علم ارگونومی      د- ثبت اختراعات داخلی و بین المللی

-  ارائه خدمات آموزشی بعنوان یکی از زنجیره های ارزش ساز در وزارت علوم و تحقیقات و فناوری

-  ارائه خدمات و کالیبراسیون کالاها و محصولات داخلی و خارجی

-  تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز مشتریان

امید است با تدام حمایت شما گرامیان گام های موثرتری در خدمت به جامعه آموزشی و تحقیقاتی کشور برداریم.